University Experience Camp
Middlesex University Dubai

Zkrať si čekání na léto, uteč do hřejivé Dubaje a staň se na celý týden studentem britské univerzity v Dubaji!

UniLink ve spolupráci s Middlesex University Dubai představuje týdenní “University Experience Camp”.

Studium v Anglii a Irsku | UniLink

Je ti mezi 14 až 21 lety a zajímá tě život a studium na univerzitě v Dubaji nebo chceš prostě zažít něco nového? Chceš si procvičit své znalosti angličtiny přímo v srdci Dubaje s dalšími mezinárodními studenty a poznat univerzitní studentský život?

Celý týden prožiješ jako univerzitní student se vším všudy! Poznáš spolužáky z celého světa, vyzkoušíš si život na univerzitní koleji a hlavně budeš chodit na univerzitní kampus na přednášky a workshopy. Můžeš se těšit na nové znalosti a dovednosti, ale i zkušenosti, které se ti budou nepochybně hodit do budoucna.

Zkrátka si oťukáš, jak to na univerzitě chodí – seznámíš se s úžasnými profesory a na vlastní kůži si zažiješ, jak podporují a motivují své studenty. A v neposlední řadě poznáš Dubaj. Nezapomenutelné město, kde je možné naprosto cokoliv!

V Dubaji si užiješ dlouhých teplých slunečných dní, azurové oblohy, teplého moře a fantastického univerzitního zázemí!

No nezní to jako sen?

Teď máš jedinečnou příležitost zúčastnit se unikátního týdenního studentského akademického campu na Middlesex University Dubai!

Co všechno tě na studijním campu čeká?

  • univerzitní studentský život “na zkoušku”
  • zorientuješ se na kampusu a otestuješ veškeré zázemí a vybavení
  • dozvíš se více o unikátních studijních programech
  • zúčastníš se workshopů, kde načerpáš spoustu znalostí, dovedností a zkušeností 
  • seznámíš se se spolužáky z celého světa
  • získáš cenné kontakty pro svou budoucnost
  • sportovní aktivity na kampusu
  • seznámíš se s profesory britské univerzity
  • zábavné aktivity se studenty univerzity a zástupci zájmových klubů 
  • zamiluješ si Dubaj a prozkoumáš její krásy

Na co se můžeš konkrétně těšit?

Dubaj

Dubaj je jedno z nejlepších míst pro život na světě, patří aktuálně k nejrychleji rostoucím městům v rámci počtu populace, ekonomiky a pracovních míst. A napadlo tě někdy, že tu můžeš bez problémů studovat na mezinárodních univerzitách v srdci těch najzajímavějších čtvrtí Dubaje a nastartovat nejen svoje vzdělání, ale i kariéru?

Academic Taster Sessions

Vyber si ze široké nabídky interaktivních přednášek vyučovaných zkušenými lektory dle tvých zájmů! Budeš mít možnost nahlédnout například do světa digitálního marketingu, práva, grafického designu, tajemství úspěšného podnikání, udržitelného rozvoje, budoucnosti robotiky a umělé inteligence i mnoho dalšího.

Angličtina

Zlepšíš si své jazykové dovednosti a procvičíš nově získané dovednosti přímo v Dubaji!

Poznej Dubaj a odnes si nezapomenutelné zážitky

Kromě sbírání akademických zážitků nebude nouze ani o ty kulturní. Spojené Arabské Emiráty a Dubaj samotná nabízí nejen pokrokovou a moderní atmosféru, ale také bohatou historii i rozmanitou kulturu. Vyber si z nabídky výletů to, co budeš chtít prozkoumat nejraději.

V rámci campu si můžeš vybrat dva výlety. Na výběr máš prohlídku centra Dubaje, výlet na Burj Khalifu a Dubai Mall, výlet do pouště nebo prohlídku staré Dubaje spojenou s plavbou lodí a exkurzi na Dubai Frame včetně tradiční arabské večeře.

Doprava

Univerzita ti zajistí veškerou dopravu po celou dobu pobytu včetně letištního transferu, autobusové dopravy mezi kolejí a kampusy i transport na všechny výlety.

Strava

Studenti mají během celého pobytu zajištěnou stravu (snídaně, oběd, večeře), ale mohou si kdykoliv dokoupit jídlo v dostupných kantýnách, obchodech nebo restauracích v okolí univerzity, koleje nebo v centru.

Ubytování

Všichni studenti, kteří se zapojí do campu, budou bydlet na luxusní koleji, která je propojena s oběma univerzitními kampusy. Na koleji najdeš nejen venkovní kino, games room, posilovnu, basketbalové hřiště, ale i střešní bazény, plně vybavenou kuchyň a pohodlné pokoje. 

Studenti budou ubytováni v pokoji standardu “twin-room” s vlastní koupelnou – dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, sdílený se studentem stejného pohlaví. 

Nevěříš? Přesvědčit se o tom můžeš na vlastní oči:

Diplom

Jako student univerzity obdržíš i ty diplom o absolvování programu a budeš tak mít možnost oslavit svou tvrdou práci s ostatními na své “mini-promoci”.

Dostupné termíny campů v roce 2023

University Experience Camp se bude pro velký zájem konat hned v několika termínech v březnu i dubnu. Nezapomeň si vybrat a zarezervovat svůj preferovaný termín co nejdříve, kapacity jsou omezeny. Univerzita v daných termínech ráda uvítá i větší skupiny studentů ze středních škol.

Březen

05.3. – 11.3. 2023

12.3. – 18.3. 2023

Duben

02.04. – 08.04. 2023
09.04 – 15.4. 2023
16.04. – 22.4. 2023

Kolik camp stojí?

AED 5 999 / USD 1 633* / 36 400* Kč

*Přepočet na Kč/USD je stanoven ke dni 9.2.2023 a může se měnit v závislosti na kurzu měny.

Cena campu nezahrnuje: letenky, cestovní pojištění a stravu nad rámec programu. 

Cena zpáteční letenky se pohybuje od 12 000 Kč.

Více informací najdeš na oficiálních stránkách campu.

Máš zájem o camp nebo více informací?

Postačí vyplnit tento krátký formulář a my se s tebou ohledně tvých dotazů nebo zájmu spojíme a probereme další kroky.

Sdílej článek

Přečti si víc o studiu v zahraničí

Stále váháš?
Spoj se s námi

Je to první krok ke společné schůzce. My se na tvůj příběh podíváme, posoudíme, co pro tebe můžeme udělat a co nejdřív se ozveme zpátky. Tvoji rodiče s námi budou v klidu, máme se čím pochlubit.

University Experience Camp Dubai

Máš zájem o camp nebo o více informací?

Postačí vyplnit tento krátký formulář a my se s tebou ohledně tvých dotazů nebo zájmu spojíme a probereme další kroky.