Britské vzdělání v nejmodernějším městě na světě

Jaké jsou možnosti financování studia v Dubaji?

V Dubaji můžeš na britských univerzitách
získat garantovaná automatická stipendia ve výši 30-40% ze školného. Akademická stipendia dosahují výše 50%.

1

Školné se na univerzitách v Dubaji liší dle programu a také konkrétní univerzity. Ač je školné poměrně velkou investicí do vzdělání, absolventi pak benefitují ze 100% zaměstnatelnosti.

2

Velkou výhodou jsou pro studenty z EU vysoká automatická stipendia, která školné sníží až o 30-40%. Některá akademická stipendia dosahují výše 50%.

3

UniLink nabízí ve spolupráci s partnerskými univerzitami exkluzivní garantovaná stipendia, a to po celou dobu studia.

4

Univerzity v Dubaji dokáží nastavit vstřícný splátkový kalendář. Školné lze platit ve 2-9 splátkách a tím může být pro spousty studentů vzdělání dostupnější.

5

Bakalářské školné se po započtení stipendia na našich partnerských univerzitách pohybuje od 240 000 Kč za akademický rok a magisterské od 300 000 Kč. Délka magisterského studia je v Dubaji pouze 1 kalendářní rok, stejně jako ve Velké Británii.

6

Nástupní platy absolventů se ve Spojených Arabských Emirátech pohybují okolo 800 000 Kč za rok.

Kolik stojí život v Dubaji?

Ačkoliv si Dubaj vybudovala reputaci luxusní destinace s jednou z nejvyšších životních úrovní na světě, tak životní náklady pro studenta mohou být až o 30% levnější než například v Londýně a dalších hlavních městech světa.

Životní náklady pro studenta se pohybují mezi 20 000 - 30 000 Kč měsíčně.

Navíc v Dubaji zjistíš, že i ty nejlepší věci mohou být zadarmo - víkend na pláži nebo BBQ v parku nebo poušti s přáteli z celého světa skoro každý týden. Studenti mohou také využít široké nabídky studentských slev a pravidelných promo akcí.

Při studiu může každý student pracovat až 80 hodin měsíčně během akademického roku a neomezeně během prázdnin. Univerzity nabízí v rámci kariérních center studentům pomoc nejen s hledáním praxí při studiu, ale také s brigádami, které se dají pohodlně kombinovat se studiem.

Stipendia

Velkou výhodou jsou pro studenty z EU vysoká automatická stipendia, která školné sníží až o 30-40%. Některá akademická stipendia dosahují výše 50%.

UniLink nabízí ve spolupráci s partnerskými univerzitami exkluzivní garantovaná stipendia a to po celou dobu studia.v

Stále váháš?
Spoj se s námi

Je to první krok k přátelské on-line schůzce, kde probereme, jak ti umíme pomoci a zodpovíme všechny tvé otázky.

Napiš nám a my se s tebou co nejdříve spojíme.