Nástup na univerzitu již od ledna 2021 za stávajících “před-brexitových” podmínek

Co si mám pod pojmem “January Intake” představit?

Máš strach, že jsi svou šanci na studium v UK už promeškal? Možná si slyšel, že financování vzdělávání se pro studenty po Brexitu výrazně změní. Právě pro tebe je tu poslední šance vydat se za svým snem přes kanál a studovat na některé z prestižních britských univerzit. Univerzity nabízejí tzv. “January Intake” což jsou obory, které začínají již v lednu 2021. Začnete tak studovat první ročník v lednu a v září pokračujete do druhého ročníku, jak kdybyste nastupovali v září.

To zní intenzivně, zvládnu to?

Nemusíte se ničeho bát! Programy jsou přizpůsobené pro studenty, tak aby všechny materiály k výuce zvládli projít a měli stejný základ jako studenti, kteří nastoupili již v září. Zároveň máš možnost využít obrovské podpory, která na univerzitě je od one-to-one tutoriálů, po konzultace v language centru až po setkání se studenty, kteří už mají daný předmět za sebou.

Co všechno můžu studovat?

Obory nabízené univerzitami od ledna jsou různorodé – od Business oborů přes Artificial Intelligence až po Animal Behaviour. Nemusíš mít tedy strach, najdeme ideální obor přímo pro tebe, abys mohl/a studovat to co tě baví a zajímá. Můžeš využít naší bezplatné konzultace oborů, kde probereme tvoje zájmy, co tě baví, naplňuje a porovnáme to s nabídkou univerzit. Nabídka je velká, nemusíš mít tedy strach, že bychom se netrefili do tvých potřeb.

Studium v Anglii a Irsku | UniLink

Jak bude vypadat přihláška?

Jako u klasické přihlášky na září, napíšeš motivační esej, kde přesvědčíš profesory, proč jsi ten správný kandidát, vyžádáš si svou akademickou referenci, která poukáže na tvoje školní i mimoškolní aktivity a vybereš si až 5 univerzit, kam by si svou přihlášku chtěl/a podat! Takže pokud správně počítáš, stačí 3 kroky “and you are in”!

Studium v Anglii a Irsku | UniLink

Co financování? Mám nárok na studentskou půjčku?

Ta nejlepší zpráva nakonec, pokud nastoupíš v lednu na univerzitu, máš nárok na financování po celou dobu studia jako měli studenti doposud! Do června máš čas si zažádat o tzv. pre-settlement status, který ti zaručí stejné podmínky po celou dobu studia a ty tak můžeš být možná poslední student, který této šance může využít.

Tak co, jdeš do toho?

Pokud by ses chtěl/a dozvědět více, ozvi se nám, pomůžeme ti s celým procesem od vybrání vhodného oboru, zpracování přihlášky až po letenky a dopravu na univerzitu:) 

Využij poslední šance na životní změnu!

Sdílej článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Přečti si víc o studiu v zahraničí

5 “P” aneb Proč studovat univerzitu v Dubaji

Dubaj, město zaslíbené. Písčité pláže, moderní mrakodrapy, luxus. Jedná se o tvoji oblíbenou nebo vysněnou dovolenkovou destinaci? A napadlo tě někdy, že tu můžeš bez problémů studovat a nastartovat nejen svoje vzdělání, ale i kariéru?

Read More »

Stále váháš?
Spoj se s námi

Je to první krok ke společné schůzce. My se na tvůj příběh podíváme, posoudíme, co pro tebe můžeme udělat a co nejdřív se ozveme zpátky. Tvoji rodiče s námi budou v klidu, máme se čím pochlubit.