Studium v Británii za stejných “před-brexitových” podmínek od září 2021.
Poradíme Ti jak na to!

Chceš Ty nebo někdo z Tvých kamarádů studovat v Británii za stejných podmínek a mít garantovanou studentskou půjčku? Víme jak na to!

Abys mohl/a využívat v Británii stejných “před-brexitových” podmínek, postačí si do konce tohoto roku vyřídit tzv. “EU pre-settled status”, který Ti garantuje stejné podmínky pro studium a život v UK po dobu 5 let. Můžeš tak využít financování studia od britské vlády a zároveň v Británii neomezeně žít a pracovat! 

Jak na to? Co pro to musím udělat?

Celý proces je poměrně jednoduchý. Musíš pouze do konce roku 2020 strávit alespoň 24 hodin ve Velké Británii a poté si zažádat o “EU Pre-settled status”, který Ti garantuje stejné podmínky po dobu 5 let.

Jak taková žádost vypadá?

S celou žádostí Ti UniLink pomůže a trvá pouhých 15 minut. Navíc je tato žádost online a zcela zdarma.

Jak dlouho trvá získat tento status?

Vyjádření obdržíš do 7-30 pracovních dnů e-mailem a jsi ready-to-go.

Co mi “EU Pre-settled status” umožní?

  • Získat financování studia formou studentské půjčky od britské vlády, a to jak na bakalářské, tak na magisterské studium.
  • Stejnou garantovanou výšku školného, jako mají britští studenti.
  • Neomezeně pracovat na území UK po dobu 5 let.
  • Nemusíš si žádat o studentské vízum, které je nejen nákladné, ale i omezuje počet hodin, které můžeš při studiu pracovat.
  • A mnoho dalších benefitů, které jinak Brexitem pro obyvatele EU končí.

Je garantované, že tento status získám?

Garanci nám bohužel nikdo nedá, ale všichni studenti, kteří si s naší pomocí do dnešního dne žádali, tak status získali a těší se z benefitů, které jim status nabízí! 

Jediná tvá investice je letenka / jízdenka a 1-2 noci v Británii. Navíc to můžeš pojmout i jako (po)vánoční výlet do Anglie.

Pomůžete mi mou cestu naplánovat?

Ano, i s cestou do UK a ubytováním Ti moc rádi pomůžeme.

Kdy to musím začít řešit?

Nejlépe HNED, do konce roku už nám zbývá jen pár dní!

Jsem IN, chci to zkusit! Jak se s vámi mám spojit?

Pokud s námi již pracuješ na přihlášce, tak se stačí spojit se svým “buddym” a on Ti poskytne veškerou asistenci. Pokud s námi ještě nejsi v kontaktu, nebo tuto skvělou příležitost chceš sdílet s kamarádem / kamarádkou, kontaktuj nás.

Sdílej článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Přečti si víc o studiu v zahraničí

5 “P” aneb Proč studovat univerzitu v Dubaji

Dubaj, město zaslíbené. Písčité pláže, moderní mrakodrapy, luxus. Jedná se o tvoji oblíbenou nebo vysněnou dovolenkovou destinaci? A napadlo tě někdy, že tu můžeš bez problémů studovat a nastartovat nejen svoje vzdělání, ale i kariéru?

Read More »

Stále váháš?
Spoj se s námi

Je to první krok ke společné schůzce. My se na tvůj příběh podíváme, posoudíme, co pro tebe můžeme udělat a co nejdřív se ozveme zpátky. Tvoji rodiče s námi budou v klidu, máme se čím pochlubit.